Times u uredničkom komentaru piše da su zemlje članice eurozone pokazale jedinstvo oko načina na koji će eventualno priskočiti u pomoć Grčkoj ako u toj prezaduženoj zemlji dođe do kolapsa, ali i dodaje da su se u posljednjih nekoliko tjedana pregovaranja na tu temu pokazale i pukotine u odnosima Njemačke i Francuske.
List zaključuje da se Njemačka na čelu s Angelom Merkel pokazala kao dominantna, dok je Francuskoj Nicolasa Sarkozyja pripala sporedna uloga.
To je zato što se Njemačka uspjela oduprijeti francuskom otporu za ozbiljnije uključivanje Međunarodnog monetarnog fonda u eventualno spašavanje Grčke, kao i da nametne inicijativu za uvođenje strožijih pravila unutar čitave EU, kako bi se u budućnosti spriječilo da pojedine članice ulijeću u goleme dugove i deficit.
Times prenosi i podatak prema kojem oko 40 posto ispitanika u Njemačkoj vjeruje da bi im bilo bolje izvan eurozone, dok autor članka zaključujeda Njemačka preuzima vodeću ulogu u Europi i da zato buduća britanska vlada treba dobro obratiti pažnju na gospođu Merkel.
40 posto Nijemaca drži da bi im bilo bolje izvan eurozone
Hrvatska doživjela debakl, teško smo poraženi od BiH u ključnoj utakmici za odlazak na EP
Hrvatskoj je bilo bitno da ne izgubi s više od 13 razlike budući da je u prvoj utakmici slavila 89:76, no u tome nije uspjela.
BiH tvrtka gradi brzu cestu kroz Hrvatsku, ovo je strateška dionica, evo kad će biti završetak radova
Završetak cjelokupne prometnice s hrvatske strane značit će i da će novi most Gradiška u svojem punom kapacitetu moći doprinositi podizanju razine prometne povezanosti Bosne i Hercegovine i Hrvatske
Ana Brdarić Boljat: Bili smo uvjereni da ćemo jesti za relativno male novce. No prevarili smo se
Novarka i voditeljica informativne emisije RTL Danas podijelila je s nama dojmove s putovanja u Makedoniju, otkrila nam je što ju je sve ugodno iznenadilo i što nije očekivala
Vikendima čak 62,3% 13-godišnjaka više od tri sata dnevno radi aktivnosti koja može uzrokovati niz problema
S ovim neugodnim problemom susrela se trećina muškaraca u svijetu, a ignoriranje dovodi do ozbiljnih problema
To što bi \"samo\" 40% Njemaca izstupilo iz eurozone shvačam kao zapravo dobar rezultat uvažajuči: - krizu ekonomskog sistema kao takvog (nestajanje srednje klase) - trenutnu ogromnu finacijsku krizu koja prouzrukuje veliki rast nezaposlenosti - ljudsku sklonost nostalgiji kad smo bili mlađi i sve je bilo ljepše....