ČAKOVEC

Čačić svoju stranku vidi kao 'čudnovatog kljunaša' na političkoj sceni

Foto: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
Radimir Čačić u Čakovcu
Foto: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
Radimir Čačić u Čakovcu
Foto: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
Radimir Čačić u Čakovcu
05.11.2014.
u 21:28
čačić je izrazio zadovoljstvo što su Reformisti veliku podršku dobili upravo u Međimurju
Pogledaj originalni članak

Predsjednik Narodne stranke - Reformisti Radimir Čačić danas je u Čakovcu, na osnivačkoj skupštini ogranka, stranku nazvao čudnom pticom, čudnovatim kljunašem, u odnosu na postojeću političku scenu.

Izrazio je zadovoljstvo što su Reformisti veliku podršku dobili upravo u Međimurju koje ima razvijeno poduzetništvo i radnu etiku. Čakovečka organizacija ima stotinjak članova. Za predsjednicu je izabrana Anita Sakač, a potpredsjednici su Nenad Žignić i Branko Blešć.

>> Čačić nakon uhićenja: S Bandićem nema koalicije, ali da s njegovim glasačima

>> "Mi više ne možemo izdržati taj teret i spiralu zaduženja"

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 8

Avatar stop_GMO_ubija_nas
stop_GMO_ubija_nas
21:32 05.11.2014.

Jos jedan mason u nizu kojem je boljitak Hrvatske zadnja rupa na svirali!

NO
Norway
21:37 05.11.2014.

Nije vrijedno rijeci ni komentara

Avatar Neanderthalac
Neanderthalac
22:12 05.11.2014.

Radimire, ne vrijeđaj čudnovate kljunaše! To je plemenita životinjska vrsta!