Premijer u Australiji

Milanović o presudi: Ne želim nikome zlo, sud neka odluči svoje

Foto: Željko Lukunić/PIXSELL
Milanović o presudi: Ne želim nikome zlo, sud neka odluči svoje
11.03.2014.
u 13:15
Ne želim nikome zlo, sud neka odluči svoje, dojmovi u javnosti ostaju, vidjet ćemo na kraju što će presuditi, očito će biti žalbi, rekao je Milanović
Pogledaj originalni članak

Predsjednik Vlade Zoran Milanović danas se u Canberri, na zahtjev novinara, osvrnuo na nepravomoćnu presudu u slučaju Fimi media:

– Samo zbog interesa medija komentirat ću nepravomoćnu presudu. Ne želim nikome zlo, sud neka odluči svoje, dojmovi u javnosti ostaju, vidjet ćemo na kraju što će presuditi, očito će biti žalbi, u drugom stupnju Vrhovni sud Republike Hrvatske, a onda možda mogu detaljnije komentirati. Ali ovo nam sve skupa kao društvu ne čini dobro i pitanje je jesmo li nakon ovoga bolji ljudi i bolje društvo – rekao je premijer.

>> Najveća kazna za Sanadera je što je oduzimanjem imovine kažnjena i čitava njegova obitelj

>> 'Stranku ne možemo proglašavati lopovskom. Žalit ćemo se'

>> KRIVI SU! Sanader i HDZ moraju vratiti više od 40 mil. kn! Sutkinja: Presuda je poruka, politička korupcija je zlo. Ne tolerira se i ne isplati

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 28

Avatar Carrera
Carrera
13:59 11.03.2014.

nebrini se zoki, kad tad će pravda dostići i tvoj SDP (SKH)...

Avatar targus
targus
14:05 11.03.2014.

Milanoviću,...očito da i ti imaš crnoga pod noktima!!??

SE
sestrićna
14:42 11.03.2014.

znači sam v.ostojić maznuo kao cijeli hdz..ali veljka ne procesuira komunističko pravosuđe..