UKRALI TISUĆE PREDMETA

Iz njemačkog skladišta pobjegli s 2000 televizora i 16.000 električnih četkica za zube

Foto: MAXIMILIAN SCHWARZ/REUTERS
Iz njemačkog skladišta pobjegli s 2000 televizora i 16.000 električnih četkica za zube
22.11.2023.
u 11:54
Policija trenutno analizira tragove na mjestu zločina i snimke videonadzora
Pogledaj originalni članak

Lopovi koji su provalili u logističko skladište u zapadnoj Njemačkoj uspjeli su ukrasti 2000 televizora i 16.000 električnih četkica za zube, objavila je policija. Neidentificirani lopovi iz skladišta u gradu Duisburgu pobjegli su i sa sefom teškim više od 100 kilograma.

Procjenjuje se da je plijen vrijedan 1,4 milijuna eura. Provala se zbila prošli vikend, ali je javno objavljena u policijskom priopćenju u utorak.

Prema policiji, lopovi su provalili u zgradu kroz prozor. Vjerojatno im je bilo potrebno nekoliko kamiona da odvezu tisuće ukradenih predmeta. Policija trenutno analizira tragove na mjestu zločina i snimke videonadzora, a nada se i pomoći očevidaca. 

VIDEO Plenković o obrocima u školi: Kaže meni draga curica na Interliberu 'hvala na ručku'

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.