novi incidenti

U Vukovaru osvanuli grafiti 'U', 'ZDS' i 'Za dom spremni'

Foto: Željko Mršić/PIXELL
U Vukovaru osvanuli grafiti 'U', 'ZDS' i 'Za dom spremni'
27.01.2014.
u 13:31
Grafiti su ispisani na pročelja dvije stambene zgrade te pročelja Hrvatske pošte i Doma umirovljenika i to tijekom proteklog vikenda
Pogledaj originalni članak

Tijekom proteklog vikenda, između 24 i 26 siječnja, na pročeljima četiri objekta u Vukovaru nepoznati počinitelj je latiničnim pismom ispisao grafite neprimjerenog sadržaja.

Na pročelja dvije stambene zgrade te pročelja Hrvatske pošte i Doma umirovljenika sprejom je ispisano veliko slovo U, ZDS i Za dom spremni. Iz policije kažu kako poduzimaju sve potrebne radnje kako bi se pronašao autor grafita.

>>Zastrašujuće poruke Srbima u središtu Zagreba i Vukovara

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 32

Avatar adeodatus
adeodatus
14:26 27.01.2014.

Cetnicko divljanje po Borovu Ok a ovo je ogroman problem?!

Avatar antuntun55
antuntun55
13:52 27.01.2014.

.i kaj je tu sporno?????....kaj je trebalo pisati "ovo je Srbija"?????

FI
fiberglas
14:21 27.01.2014.

Ovo nisu ispisali Hrvati. Hrvati kad pišu ovakve stvari paze kako će to napisati.Drugo, srbin kad crta križ ( krst s četiri C ) on crta u biti PLUS, A NE KRIŽ.Hrvat kad crta križ crta ga s poštovanjem i srcem! Dakle, ovo su grafiti malih srba jer niti znaju pravilno zaokružiti slovo U niti pravilno nacrtati križ! Čista srpska provokacija! Ne nasjedajte na to!