za svjetske putnike

U središtu Zagreba otvoren novi bed&breakfast Studio Kairos 2

Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
Foto: Kairos
Kairos (1)
19.09.2013.
u 13:49
– Gosti nas rado posjećuju zbog hotelske usluge, hostelske cijene i obiteljske atmosfere te zahvaljujući tome što smo uvršteni u ovogodišnja izdanja svjetskih turističkih vodiča – kazala je vlasnica franšize Danijela Čavlović.
Pogledaj originalni članak

U strogom središtu Zagreba, u Palmotićevoj 13, u utorak je otvoren još jedan bed&breakfast Studio Kairos 2. Novi smještajni kapacitet dio je istoimene turističke marke koja se razvila u franšizu budući da se pilot-lokacija u Vlaškoj ulici u samo godinu dana uspjela izdvojiti iz sve bogatije ponude smještaja dostigavši popunjenost od visokih 90 posto.

Supružnici Tanja i Ivo Huljev potpuno su preuredili svoj obiteljski stan prema standardima marke pa će gosti imati istu razinu usluge i ponudu kao i u prvom zagrebačkom bed&breakfastu.

Ono po čemu se ove dvije lokacije razlikuju su teme soba koje kroz dizajn interijera pričaju neke druge zagrebačke priče pa se tako u Palmotićevoj ulici nalaze Soba crtanog filma, Umjetnička soba, Lenucijeva soba i Zbrda zdola soba. Za dizajn interijera i ovaj put je angažiran DizViz studio, dok je arhitektura povjerena Arhitektonskom studiju Križnjak.

– Gosti nas rado posjećuju zbog hotelske usluge, hostelske cijene i obiteljske atmosfere te zahvaljujući tome što smo uvršteni u ovogodišnja izdanja svjetskih turističkih vodiča Lonely Planeta i Rough Guidea – kazala je vlasnica franšize Danijela Čavlović.

Gotovo 90 posto gostiju Studija Kairos su stranci koji dolaze sa svih kontinenata svijeta.

>>Ovako izgleda prosječan turist koji posjećuje Zagreb

>>Najveći vodič za hostele u ZG-u! Jeftinije je sve, ali ne i lošije

SIGURNOST GRAĐEVINA

Hrvatski građevinski inženjer: Zgrade izgrađene u ovom razdoblju su najkritičnije. Gradile su se bez adekvatnih projektnih obrada

"Zabrinjavajuće je da do ovog urušavanja nije došlo uslijed elementarne nepogode kao što smo imali potrese u Zagrebu i Petrinji niti obilnih oborina kao što je bio slučaj u Valenciji, Jablanici u BiH ili u Bologni. Nije bilo niti velikih oborina, snijega, niti jakog utjecaja vjetra ili temperature, a nadstrešnica se ipak urušila i izazvala veliku tragediju."

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.