ODLIČNA FORMA

Kramarić ponovno zabio za Hoffenheim, ovaj put u porazu od Borussije

24.04.2016.
u 17:37
Kramarić je zabio u 54. minuti, nakon što su uzeli loptu, te ga je poslužio Volland. Imala je Borussia dvije minute kasnije veliku šansu, ali je Wendt pucao ravno u golmana Baumanna.

Andrej Kramarić je ponovno postigao gol, sad već peti za Hoffenheim, čime je njegova momčad smanjila na 1:2 u Mönchengladbachu, ali nije došlo do preokreta već je Borussia pobijedila 3:1.

Borussia je vodila s 2:0 autogolom Jeremyja Toljana, mladića hrvatskoga porijekla, u sedmi minuti, te pogotkom Dahouda u 45. minuti, u situaciji kada su se gosti žalili da je bio prekršaj na golmanu. Sommer je u 21. obranio odličnu šansu, a u 42. stativa je pogodio Borussijin igrač Hahn.

Potom je u 61. minuti Hahn u kontri pobjegao i zabio za 3:1. Kramarić je imao još jedan opasan udarac u 72. minuti, no bila je Borussia bolja, mogla je i uvjerljivije slaviti, te je došla na bod od četvrte Herthe.

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.