Engleska

City pobjedom krenuo u obranu naslova, sjajna asistencija Džeke

17.08.2014.
u 19:24

Manchester City pobjedom je krenuo u obranu naslova prvaka Engleske. Aktualni prvak u prvom je kolu gostovao u Newcastleu, a nije dopustio nikakvo iznenađenje te je slavio 2:0.

Od prve minute 'građani' su se autoritativno postavili na terenu i nizali prilike, a gol je postignut u 38. minuti. Džeko je primio loptu i sjajno petom proigrao Silvu, a Španjolac je zabio za vodstvo. U nastavku se probudio i domaćin, ali odlični Joe Hart nije im dopustio izjednačenje.

I kad su svi već očekivali kraj utakmice, u drugoj minuti sudačke nadoknade Sergio Agüero je zabio za konačnih 2:0.