Dodig i Melo stigli do uvjerljive pobjede na Mastersu

09.11.2014.
u 20:35
Završilo je 6:3, 7:5.

Ivan Dodig i Marcelo Melo sjajno su počeli Masters u Londonu i uvjerljivo slavili protiv kanadsko-srpskog para Daniela Marka Nestora i Nenada Zimonjića sa 6:3, 7:5 za sat i 18 minuta igre.

Sve je krenulo od samog početka sjajno, privikavanje na podlogu nije dugo trajalo i uz dva uzastopna breaka su stiglo do 4:0, potom si malo zakomplicirali život, ali prvi set osvajaju sa 6:3.

U sljedećem je setu bila druga priča, Nestor i Zimonjić su se dobro držali, igralo se gema za gem sve do 5:5, kad je kanadsko-srpski par pokleknuo.

TIJEK SUSRETA UŽIVO:

DODIG/MELO - NESTOR/ZIMONJIĆ 6:3, 7:5

6:3, 7:5 >> Uspjeli su Dodig i Melo napraviti break i na samom kraju seta stići do velike pobjede!

4:5 (6:3) >> Kanadsko-srpski par je na gem od seta

3:3 (6:3) >> Drugačiji je ovo set, ima se više za vidjeti i ne bi trebalo čuditi ako gledamo tie break

1:2 (6:3) >> Bit će ovo napet i dug set, morat će Dodig i Melo biti koncentrirani

0:1 (6:3) >> Oporavili su se Nestor i Zimonjić te osvojili prvi gem

6:3 >> Uspjeli su, prepustili su dva poena protivnicima i slavili u posljednjem gemu prvog seta

5:3 >> Servirat će za set Dodig i Melo

5:2 >> Kanadsko-srpski par je stigao do dva gema i servira za treći, neće Dodig i Melo samo tako slaviti

4:1 >> Nažalost, ispustili su gem Dodig i Melo na svom servisu, a djelovalo je kao da će ubrzo završiti prvi set

4:0 >> Nestor i Zimonjić su se raspali u ovom setu, to je sad već jasno

3:0 >> Našli su igru Dodig i Melo te ekspresno dolaze do 3:0

2:0 >> Dodig i Melo su napravili break, imaju veliku prednost u prvom setu!

1:0 >> Dobio je "naš" par prvi gem uz ponešto muke jer traje prilagodba na podlogu u dvorani

Masters u Londonu za parove je počeo žestoko, ako se pita hrvatske teniske zaljubljenike jer Ivan Dodig i Marcelo Melo igraju protiv kanadsko-srpskog para Daniel Mark Nestor i Nenad Zimonjić.