Protivnici u EL-u

Domaće pobjede Bruggea i PAOK-a, poraz Villarreala

29.08.2010.
u 23:45
Club Brugge, Dinamov protivnik u skupini D Europske lige, pobijedio je u 5. kolu belgijske lige u gostima Westerlo s 2:1.

Oba pogotka zabio je Vargas, a Perišić je igrao 90 minuta. PAOK je u 1. kolu grčkog prvenstva na svom terenu svladao Panserraikos 3:2. Strijelci za domaćina bili su Vieirinha, B. Cirillo i A. Papazoglou.

A u 1. kolu španjolskog prvenstva Villarreal je izgubio kod Real Sociedada s 0:1. Nogometaši Zenita, Hajdukova protivnika u skupini G Europske lige, u 19. kolu ruskog prvenstva sa 3:0 pobijedili su Lokomotiv na gostovanju u Moskvi. Strijelci su bili Danny, Bukarov i Širkov.

Zenit je od 56. minute igrao s igračem više, isključen je Torbinski. Anderlecht je remizirao sa Zulte Waregemom (0:0), a AEK je izgubio 1:2 kod Korkyre. Pogodak je postigao Djebbour. (dh/VLM, žj/VLM)