PREMIER LIGA

Engleska zvijezda radi čuda na terenu! Unutar 20 minuta zabio 4 gola i bacio protivnike na koljena

Premier League - Chelsea v Brighton & Hove Albion
28.09.2024.
u 17:22
Palmer je u sjajnoj formi ove sezone. Za sada je u osam nastupa zabio šest golova i dvije asistencije. Dapače, čitava momčad igra vrlo dobro

Chelsea je u 6. kolu engleske Premier lige ugostio Brighton & Hove Albion na slavnome Stamford Bridge stadionu. Londonska momčad je izvrsno ušla u utakmicu, a osobito je to zasluga superzvijezde u nastajanju Colea Palmera. Gosti su inicijalno poveli već u 7. minuti pogotkom Georginia Ruttera, ali Palmer se ubrzo zatim nezaustavljivo obrušio na njihovu mrežu.

Prvi je pogodak zabio u 21. minuti i donio plavima izjednačenje. Sedam minuta kasnije realizirao je penal za vodstvo domaće momčadi, no nije bio niti blizu kraja teroriziranje gostujućeg vratara. Već je u 31. minuti postigao još jedan gol i tako zaokružio hat-trick.

Madrid: Luka Modrić preuzeo je novi sponzorski Audi Q7 Sport
Madrid: Luka Modri? isprobao svoj novi audi
Zagreb: Luka Modri? s obitelji posjetio suprugu Vanju koja je jutros rodila sina
Madrid: Luka Modrić automobilom se odvezao u bolnicu na pretrage
Modrić Bentley
Novi dom Luke Modrića
ARHIVA - Dubrovnik, 2009. Luka Modri? uživao s djevojkom Vanjom Bosni? na jet skiju

Gosti su se ponadali da će zadržati korak golom Carlosa Balebe u 34. minuti, no Palmer im je još jednim prikazom svoga napadačkog genija u 41. minuti utopio nade. U drugome poluvremenu nije bilo promjena rezultata te je nakon isteka 45 minuta i pet minuta sudačke nadoknade Chelsea nastavio pobjednički niz uzevši nova tri boda.

Palmer je u sjajnoj formi ove sezone. Za sada je u osam nastupa zabio šest golova i dvije asistencije. Dapače, čitava momčad igra vrlo dobro. Nakon inicijalnog poraza od Manchester Cityja (0:2) plavi su se probudili. U idućem su kolu svladali Wolverhampton (2:6), a Konferencijsku ligu su izborili nadjačavši Servette ukupnim rezultatom 3:2. Nakon remija s Crystal Palaceom (1:1) uslijedile su tri pobjede bez primljenog gola. Prvo su slavili protiv Bournemoutha s 0:1, zatim su gradskim rivalima West Hamu zabili čak tri gola, a u EFL kupu su Barrow nadjačali s visokih 5:0.