Osvojio 20. mjesto

Filip Zubčić izborio nastup na završnici Svjetskog skijaškog kupa

14.03.2015.
u 20:50
Filip je nakon prve vožnje bio 27., no u drugom je laufu bio bolj, a pobjednik utrke bio je Francuz Pinturault ispred Hirschera.

Filip Zubčić (22) otklonio je opasnost da Hrvatska nakon dugog niza godina nema nikoga na završnici Svjetskog skijaškog kupa. Zubo je u Kranjskog Gori osvojio 20. mjesto u veleslalomu pa će nastupiti sljedećeg tjedna i u francuskom Meribelu.

Filip je nakon prve vožnje bio 27., no u drugom je laufu bio bolj, a pobjednik utrke bio je Francuz Pinturault ispred Hirschera. Njih dvojica vozit će danas na Podkorenu i slalom (9.30), u kojem će nastupiti i Ivica Kostelić, Natko Zrnčić-Dim i Matej Vidović.