KRATKI PREDAH

FOTO Nakon razočaravajućeg poraza Livaja otputovao u Grčku. Iris objavila fotografiju s putovanja

Split: Hajduk i Lokomotiva sastali se u 27. kolu Prve HNL
18.03.2024.
u 12:26
Po povratku u Hrvatsku Marka Livaju i bijelu momčad čekaju dva derbija s Dinamom u nizu. Najprije će plave ugostiti 30. ožujka u sklopu 28. kola Hrvatske nogometne lige. Zatim će se ponovo susresti 3. travnja u polufinalu Hrvatskog kupa

Hajduk je prošle subote na Poljudu doživio težak udarac u susretu 27. kola HNL-a protiv Lokomotive. Splitska je momčad na svome terenu u zaostatak došla već u 26. minuti golom Roberta Mudražije za 1:0. Priliku za izjednačenje je imala zvijezda Hajduka Marko Livaja, no loše izvedeni penal u 55. minuti obranio je Nikola Čavlina, a kaznio ga Mudražija svojim drugim pogotkom svega pet minuta kasnije.

Počasni je pogodak kapetan Hajduka zabio tek u 96. minuti susreta, no bijeli su ostali bez važna tri boda u utrci za naslov. Slabija golgeterska forma Livaje se svakako osjeti u rezultatima bijelih, a vrijeme preostalo da se ponovo vrate na vrh ljestvice i uzmu naslov nakon dva desetljeća polako istječe.

Međutim, Livaja je nakon ovog turbulentnog poraza očito odlučio da je došlo vrijeme za kratak odmor. Njegova supruga Iris je na Instagramu odlučila objaviti fotografiju iz Grčke. Tamo su s još jednim nogometnim parom otišli na koncert Eleni Fourneire.

Marko i Iris Livaja u Ateni

U društvu u društvu hrvatskog nogometaša i njegove supruge bili su Anel Šabanadžović, nogometaš AEK-a i njegova supruga. Livaja je tako iskoristio slobodan dan kojeg je Mislav Karoglan dao svojoj momčadi.

VEZANI ČLANCI:

Međutim, po povratku u Hrvatsku čekaju ga dva derbija s Dinamom u nizu. Najprije će plave ugostiti 30. ožujka u sklopu 28. kola Hrvatske nogometne lige. Zatim će se ponovo susresti 3. travnja u polufinalu Hrvatskog kupa. Hajduk trenutno ima 55 bodova, tek jedan više od Dinama i četiri manje od prvoplasirane Rijeke.