EMOCIJA NE NEDOSTAJE

FOTO Od euforije do očaja: Ove fotografije vatrenih s Eura već sad su obišle nogometni svijet

Euro 2024 - Croatia v Albania
Hamburg: Susret Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu, Hrvatska u dvije minute okrenula utakmicu na 2:1
Euro 2024 - Group B - Spain v Croatia
Hamburg: Hrvastki igrači nakon susreta Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu
Hamburg: Očaj i tuga hrvatskih igrača nakon susreta Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu
Hamburg: Susret Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu
Berlin: Razočarani nogometaši Hrvatske nakon poraza od Španjolske u 1. kolu skupine B na Europskom prvenstvu
Berlin: Dani Olmo i Lovro Majer nakon utakmice su razmijenili dresove
Berlin: Susret Španjolske i Hrvatske u 1. kolu skupine B na Europskom prvenstvu
21.06.2024.
u 11:31
Od tuge Brune Petkovića zbog poništenog gola protiv Španjolske do veselja Luke Sučića zbog pogotka protiv Albanije, pogledajte koje su fotografije vatrenih, prema našem skromnom odabiru, obilježile dosadašnju fazu Europskog prvenstva.

Prije točno sedam dana počelo je Europsko prvenstvo u Njemačkoj, a hrvatska nogometna reprezentacija do sada je odigrala dvije utakmice. Hrvati su, naime, najprije doživjeli težak poraz od Španjolske 0:3, potom remizirali protiv Albanije 2:2, a u ponedjeljak u Leipzigu traže spas protiv Italije kako bi ušli u osminu finala.

Izabranici Zlatka Dalića pamte i bolja otvaranja velikih natjecanja, a iako smo odigrali tek dvije utakmice, navijači su mogli vidjeti sva lica hrvatske reprezentacije. Od tuge Brune Petkovića zbog poništenog gola protiv Španjolske do veselja Luke Sučića zbog pogotka protiv Albanije, pogledajte koje su fotografije vatrenih, prema našem skromnom odabiru, obilježile dosadašnju fazu Europskog prvenstva.