VIDEO Hajduk svladao Ukrajince, pogledajte sjajan gol mladog Durdova

Radomlje: Prijateljska utakmica Rukh Lavov - Hajduk
09.07.2024.
u 13:50
Hajduk je poveo u 35. minuti golom Šošića, a Rukh je izjednačio u 62. minuti. Durdov je doveo Hajduk u vodstvo sjajnim golom u 66. minuti, a konačan rezultat postavio je Skoko u 72. minuti.

Hajduk je u prijateljskoj utakmici u Sloveniji  pobijedio Rukh iz Lavova rezultatom 3:1. Strijelci za Hajduk bili su Šošić, Durdov i Skoko.

Utakmica je bila dinamična s mnogo prilika na obje strane, a trener Hajduka Gattuso je rotirao momčad i dao priliku brojnim igračima iz drugog plana.