englesko prvenstvo

Hladan tuš za Liverpool: Nakon prošlotjedne 7:0 pobjede, izgubili u gostima kod Bournemoutha

Premier League - AFC Bournemouth v Liverpool
11.03.2023.
u 16:30
Liverpool je ostao peti sa 42 boda, tri manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

U prvoj utakmici 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Bournemouth je iznenađujuće na svom terenu svladao Liverpool sa 1-0 (1-0). Jedini gol na utakmici postigao je Billing u 28. minuti nakon odličnog prolaska po desnom krilu i dodavanja Ouattare. Liverpool je najbolju priliku za poravnanje propustio u 69. minuti kada Salah nije zabio iz kaznenog udarca.

Ovom pobjedom Bournemuth je skočio na 16. mjesto sa 24 boda, dva više od 18. Leeds Uniteda i 19. Evertona koji se nalaze u zoni ispadanja.

Na čelu je Arsenal sa 63 boda, pet manje ima drugi Manchester City.

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.