Skup posrtaj

Je li gotovo? Manchester City izgubio kod Southamptona!

09.02.2013.
u 20:36
Građani su u 26. kolu engleske Premijerne lige izgubili na gostovanju kod Southamptona rezultatom 1:3.

Manchester United imat će sutra protiv Evertona prvu meč loptu za naslov engleskoga prvaka. Naime, njihov gradski rival City izgubio je u sklopu 26. kola engleske Premijerne lige na gostovanju kod Southamptona 1:3 i pobijedi li sutra United, momčad sir Alexa Fergusona otići će na praktički nedostižnih 12 bodova razlike.

City je novim posrtajem sve dalje od obrane naslova, a njihovi krvnici na stadionu St. Mary bili su Puncheon (7.), Davis (22.)  te jedan iz vlastitih redova - Barry koji je zabio autogol u 48. minuti. Pogodak nade pri rezultatu 0:2 zabio je Džeko u 39. minuti, no bilo je to sve od momčadi Roberta Mancinija u utakmici sa Svecima.

Poredak: Manchester United 62(-1), Manchester City 53, Chelsea 49, Tottenham 48, Arsenal 44...