ŽUSTRO NEGODOVANJE

Kaos na hrvatskoj klupi zbog penala, Mandžo dobio crveni, potjeran u svlačionicu, Daliću žuti karton

KATAR 2022 - Susret Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Igra?i Hrvatske na zagrijavanju uo?i susreta Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva
KATAR 2022 - Igrači Hrvatske na zagrijavanju uoči susreta Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva
Stadion Education City, Al Rayyan, Katar uo?i po?etka utakmice Hrvatska - Argentina
KATAR 2022 - Ivana Knoll na tribinama u društvu navijača pozirala fotografima
KATAR 2022 - Igrači u razgledavanju stadiona uoči utakmice Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Igra?i u razgledavanju stadiona uo?i utakmice Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Helena Livaković na susretu Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Supruga i sin izbornika Zlatka Dalića na susret Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Igrači Argentine na zagrijavanju uoči susreta Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva
KATAR 2022 - Poznati na utakmici Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru
KATAR 2022 - Hrvatski navijači uoči utakmice Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva
KATAR 2022 - Hrvatski navija?i uo?i utakmice Hrvatske i Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva
World Cup 2022 - Argentina - Croatia
KATAR 2022 - Argentina vodi 2-0 golom Alvareza
13.12.2022.
u 21:46
Ništa nije mogao ovdje Dominik Livaković, Messi je silovitim i preciznim udarcem donio prednost gaučosima, a hrvatskoj klupi nije se svidjela odluka suca.

Hrvatska nogometna reprezentacija od 20 sati na Lusail stadionu u Dohi igra polufinalnu utakmicu Svjetskog nogometnog prvenstva u Kataru protiv Argentine. Argentina je nadigrala vatrene, a posebna nervoza dogodila se u 32. minuti prvoga dijela kada je pao i crveni karton za Hrvatsku.

Crveni karton dobio je Mario Mandžukić zbog žestokog prosvjeda i negodovanja prema sucima, a žutim kartonom opomenut je i Zlatko Dalić

KATAR 2022 - Argentina vodi! Livakovi? je skrivio penal, Messi zabio

Podsjetimo, u prvom poluvremenu Argentina je stigla do vodstva 2-0 u samo nekoliko minuta. Penal je svirao Orsato za Argentinu u 32. minuti, Livaković je prema Talijanu faulirao Alvareza.

Ništa nije mogao ovdje Dominik Livaković, Messi je silovitim i preciznim udarcem donio prednost gaučosima. Samo nekoliko minuta kasnije, novi problemi.

Nervoza se bez razloga uvukla u naše redove, Alvarez je probio hrvatsku obranu i nakon nespretne reakcije Sose zabio. U drugom poluvremenu siguran je bio Alvarez još jednom nakon predivne asistencije Messija.