Pogledajte Modrićevu asistenciju u pobjedi Reala protiv Galatasaraya

Real Madrid
19.08.2015.
u 10:05
Real Madrid je pobijedio 2:1 u 36. izadnju Trofeja Santiago Bernabeu

Real Madrid je pobijedio Galatasaray 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Santiago Bernabeu, u sklopu 36. izdanja Trofeja Santiago Bernabeu.

Golove za 'kraljeve' zabili su Nacho u 17. i Marcelo u 81. minuti, a za goste je zabio njihov nekadašnji nogometaš Wesley Sneijder u 53. minuti.

Luka Modrić asistirao je za prvi gol ubacivši iz kornera, a igrao je do 72. minute kada ga je zamijenio Casemiro.

Bila je to posljednja priprema kraljevskog kluba prije početka prvenstva, u kojem kao gost 23. kolovoza u prvom kolu odlaze novom prvoligašu Sportingu iz Gijona.

Možda će već tad debitirati i Mateo Kovačić.