Manchester City izbacio Liverpool, Haaland zabio nakon samo 10 minuta

Carabao Cup - Round of 16 - Manchester City v Liverpool
22.12.2022.
u 23:08

Englezi su nastavili s nogometnom sezonom samo četiri dana nakon finala Svjetskog prvenstva. I odmah smo gledali derbi, Manchester City protiv Liverpoola u osmini finala EFL Liga kupa. City je u uzbudljivoj utakmici slavio s 3:2.

Haaland je nastavio fenomenalnu formu i zabio Liverpoolu nakon samo 10 minuta igre. Izjednačio je Carvalho u 20. minuti.

Vodstvo Cityju vratio je Mahrez golom u 47., da bi samo minutu kasnije Salah vratio stvari na početak (2:2).

Konačni rezultat postavio je branič Cityja Ake koji je u 58. minuti zabio na dodavanje De Bruynea koji je večeras bio dvostruki strijelac.

Osim Manchester Cityja, četvrtfinale Liga kupa izborili su još Wolverhampton, Southampton, Nottingham Forest, Newcastle, Manchester United, Leicester i Charlton.