italian soccer Serie A match - US Cremonese vs AC Milan
US Cremonese v AC Milan - Serie A - Stadio Giovanni Zini
08.11.2022.
u 23:15
Hrvat je bio jedan od najistaknutijih kod Rossonera, ali susret je završio bez pogodaka. Kako je Napoli slavio protiv Empolija, sada im bježe za osam bodova.

Samo su jedan bod osvojili nogometaši Milana na gostovanju kod Cremonesea gdje su u dvoboju 14. kola talijanske Serie A odigrali 0-0.

Kroz cijelu utakmicu Milan je bio bolji. U prvom poluvremenu najbolju je šansu propustio Origi, u nastavku je također fijukalo oko domaćih vrata, ali ni jedna lopta nije završila u mreži. Na samom kraju i Lazetić je promašio priliku za tri boda Milana.

Hrvatski nogometaši Ante Rebić je bio jedan od istaknutijih igrača u redovima Milana, a iz igre je izašao u 83. minuti.

Ovakvim rezultatom aktualni prvak Milan je usporio lov na Napoli, koji je s 2-0 pobijedio Empoli,  te vodeći južnjaci u ovom trenutku Milanu bježe za osam bodova. Cremonese je i dalje bez pobjede, a ovo mu je bio već sedmi remi u sezoni.

U srijedu se sastaju Lecce - Atalanta, Sassuolo - Roma, Fiorentina - Salernitana, Inter - Bologna i Torino - Sampdoria, dok će kolo u četvrtak zatvoriti Verona - Juventus i Lazio - Monza.