Moćni Rus prejak za hrvatskog tenisača u Abu Dhabiju, slavio nakon sat i pol igre

ATP Finals Turin
ATP 500 - Vienna Open
16.12.2022.
u 18:07
Ćorić, 26. na ATP ljestvici, nije uspio zadržati favoriziranog Rubleva u nastavku susreta, iako je pružao dobar otpor u prvom setu.

Ruski tenisač Andrej Rublev porazio je Bornu Ćorića s 2:0 u setovima (7:6, 6:4) na World Tennis Championshipu u Abu Dhabiju. Naš predstavnik pružao je dobar otpor protiv osmog tenisača svijeta u gotovo sat vremena dugom prvom gemu, kojeg je odlučio tie-break (7:4).

>> Danijel Pranjić objasnio svima zašto je uspio Dalić, a nisu neki drugi

Hrvatski tenisač, 26. na ATP ljestvici, nije ga uspio zadržati u nastavku susreta i drugi je set nakon 39 minuta okončan pobjedom bolje rangiranog suparnika.

Na istom je turniru četvrti igrač svijeta Stefanos Tsipitas danas dobio Britanca Camerona Norrieja (ATP 14.). Grk je stigao do uvjerljive pobjede, 6:1, 6:4