Pogledajte tricu za pobjedu u posljednjoj sekundi

Golden State
04.01.2014.
u 09:34

Noćas se odigralo sedam utakmica NBA lige, a najzanimljivije je bilo u Atlanti gdje je Golden State tricom u posljednjoj sekundi stigao do pobjede 101:100. Pogodak sa zvukom sirene postigao je Andrea Iguodale. Zanimljivo, gosti su u posljednjih šest i pol minuta napravili seriju 25:9. Bila je to Warriorsima osma pobjeda zaredom, a do nje su je predvodili Lee s 23 koša te Stephen Curry s 22 koša i 9 asistencija.

Košarkaši LA Lakersa napokon su stali na kraj crnoj seriji od šest poraza i kod kuće pobijedili Utah sa 110:99. Kendall Marshall po prvi puta je startao u početnoj petorci i ostvario učinak karijere. U pobjedu je ugradio 20 koševa, 15 asistencija i šest skokova. Pripomogao mu je i Gasol koji je upisao 23 koša, 17 skokova i 8 asistencija

Los Angeles Clippersi slavili su na gostovanju kod Dallasa 119:112, a u trećoj četvrtini ostali su bez razigravača Chrisa Paula koji je ozlijedio rame.

Rezultati:

Washington - Toronto 88:101 (Nene 15k / DeRozan 20k, Lowry 19k, 11a)

Atlanta - Golden State 100:101 (Antić 16k, 7s / Lee 23k, 8s, Curry 22k, 8s, 9a)

Boston - New Orleans 92:95 (Bradley 22k / Davis 23k, 9s)

Houston - New York 102:100 (Harden 37k, 7s, 6a, Parsons 17k, 11s / Shumpert 26k)

Dallas - LA Clippers 112:119 (Nowitzki 24k / Jordan 25k, 18s, Griffin 25k, 15s)

Denver - Memphis 111:108 (Lawson 18k, 12a / Randolph 25k, 13s)

LA Lakers - Utah 110:99 (Gasol 23k, 17s, 8a, Marshall 20k, 15a / Hayward 22k)