SERIE A

Sassuolo vodio s dva gola prednosti, a Viole se vratile u režiji sjajnog Vlahovića

19.12.2021.
u 15:42
Fiorentina je šesta na ljestvici s 31 bodom, dok je Sassuolo deseti s 24 boda. Vodeći je Inter s 43 boda

Fiorentina i Sassuolo su u nedjelju u utakmici 18. kola talijanskog prvenstva u Fiorenci odigrali neriješeno 2-2 iako je gostujuća momčad nakon prvog poluvremena imala prednost od dva gola.

Gosti su u vodstvo došli golom Scamacca u 32. minuti, a Frattesi je povećao na 2-0 pet minuta kasnije. Fiorentina se nakon odmora vraća u igru, Vlahović smanjuje na 2-1 u 51. minuti susreta, a Torreira izjednačuje u 61. minuti.

Fiorentina je šesta na ljestvici sa 31 bodom, dok je Sassuolo deseti sa 24 boda. Vodeći je Inter sa 43 boda.