Sevilla protiv Barcelone u finalu Kupa kralja

11.02.2016.
u 23:47
Barcelona je ranije u polufinalu s čak 8:1 izbacila Valenciju.

Nogometaši Seville potvrdili su plasman u finale Kupa Kralja odigravši u uzvratu kod Celte u Vigu 2:2, te su obranili veliku prednost od 4:0 iz prvog dvoboja.

Celta se nije predavala i u 55. minuti je imala vodstvo od 2:0 pogocima Iaga Aspasa (35., 55.). Sevilli je zabila preko Evera Banege u 57. minuti, a kada je domaći igrač John Guidetti promašio penal u 60. minuti, Celta se predala. Konačnih 2:2 postavio je Jevgenij Konopljanka dvije minute prije kraja.

U finalu će se sastati Sevilla i Barcelona, koja je u polufinalu s čak 8:1 izbacila Valenciju.

Lazio uvjerljiv protiv Verone

U prvom susretu 25. kola Talijanske lige Lazio je u Rimu slavio protiv posljednjeplasirane Verone s 5:2 i probio se na sedmo mjesto.

Pobjedu su Laziju donijeli Alessandro Matri (45), Stefano Mauri (50), Felipe Anderson (69), Balde Diao Keita (82) i Antonio Candreva (90pen), dok su strijelci za Veronu bili Leandro Greco (72) i Luca Toni (79).