NEOČEKIVANO

Tottenham kiksao protiv WBA, Leicester City je nadomak titule!

25.04.2016.
u 23:03
Drugi Tottenham sada ima 69 bodova, sedam manje od vodećeg Leicestera, kojemu tako za prvi naslov prvaka u klupskoj povijesti nedostaje još samo jedna pobjeda. WBA je siguran u sredini ljestvice, 13. sa 41 bodom.

Nogometaši Tottenham Hotspura na svom su White Hart Laneu odigrali samo 1-1 (1-0) protiv West Bromwich Albiona u susretu 35. kola engleskog prvenstva, te tako propustili priliku približiti se vodećem Leicester Cityju na pet bodova tri kola prije kraja.

Oba gola na utakmici postigao je stoper gostiju Craig Dawson, prvo se u 33. minuti od njegovih leđa u dvoboju s Vertonghenom lopta odbila u vlastitu mrežu, da bi u 73. minuti nakon visokog skoa glavom zatresao suparničku mrežu.