RIJETKO VIĐENO

VIDEO Bizaran penal dosuđen u Srbiji! Snimka je nasmijala čitav svijet

29.09.2024.
u 11:03
Vratar Vojvodine, Dragan Rosić, nogom je poslao loptu ka svojem stoperu Seidu Koraću da je izvede. Ovaj ju je uzeo u ruke kako bi je namjestio

Nogometaši Vojvodine ugostili su niški Radnički u desetom kolu srpske nogometne lige. Nakon prvoga poluvremena bez pogodaka, u drugom je dijelu uslijedila golijada. Prvi je do mreže došao nogometaš Vojvodine Yusuf Bamidele u 52. minuti. Prednost novosadskog kluba nije dugo potrajala jer je Radnički izjednači već u 57. pogotkom Trivantea Stewarta. Međutim, tada je uslijedila bizarna situacija, snimka koje je brzo obišla nogometni svijet.

Pogodak Vanje Ilića za preokret rezultata uslijedio je nakon jedanaesterca kakav se rijetko viđa na nogometnim igralištima, a osobito u prvoj ligi neke europske države. Glavni sudac utakmice Pavle Ilić pokazao je na bijelu točku ne zbog prekršaja nad nekim od protivničkih igrača, štoviše nije ih uopće bilo u kaznenom prostoru, već zbog neobične pogreške domaćih nogometaša.

Vratar Vojvodine, Dragan Rosić, nogom je poslao loptu ka svojem stoperu Seidu Koraću da je izvede. Ovaj ju je uzeo u ruke kako bi je namjestio. Sudac Pavle Ilić odmah je pokazao na 11 metara obzirom da je Rosićevo igranje nogom značilo vraćanje lopte u igru nakon prekida. Domaći nogometaši molili su ga da se predomisli i da lopta nije bila u igri, no bezuspješno.

Nakon toga je Vojvodina također dobila penal, ali udarac Caleba Zadyja Seryja uspio je obraniti vratar Dimitrije Stevanović. Izjednačenje je stiglo tek u 87. minuti pogotkom Marka Veličkovića. Drugi preokret na utakmici izveo je Đorđe Crnomarković golom u 90. minuti, a konačnih 3:3 postavio je Mbouri Yamkam u 95. minuti susreta.

Madrid: Luka Modrić preuzeo je novi sponzorski Audi Q7 Sport
Madrid: Luka Modri? isprobao svoj novi audi
Zagreb: Luka Modri? s obitelji posjetio suprugu Vanju koja je jutros rodila sina
Madrid: Luka Modrić automobilom se odvezao u bolnicu na pretrage