VIDEO Hrvat i osvajač bronce u Kataru napao suca nakon što je dobio crveni. Čeka ga žestoka kazna

Autori vecernji.hr, Hina
01.12.2023.
u 08:15
Najgoru ocjenu dobio je Kristijan Jakić koji je za Eintracht igrao od 54. minute, a onda je u razmaku od dvije minute sučevog dodatka zaradio dva žuta kartona zbog prekršaja i bio isključen. Hrvoje Smolčić je odigrao cijelu utakmicu za domaću momčad.

Prije zadnjeg kola, prvo mjesto u skupini i izravan plasman u osminu finala osigurali su Viktoria Plzen i grčki PAOK koji je to učinio pobijedivši u Frankfurtu domaći Eintracht s 2-1. Vratar PAOK-a Dominik Kotarski bio je najbolje ocijenjeni igrač utakmice tijekom koje je sakupio šest obrana.

Europa Conference League - Group E - Aston Villa v Legia Warsaw

Eintracht je, bez obzira na poraz, osigurao plasman u nokaut fazu natjecanja. Upravo Jakića vrlo vjerojatno očekuje dugotrajnija suspenzija jer je nasrnuo na suca, a suigrači su ga odvukli kako bi izbjegao i neke žešće kazne. Na putu do svlačionice povremeni vatreni se uspio zakačiti i s klupom PAOK-a, pa ga sasvim sigurno čeka suspenzija.