VIDEO Neymar se osramotio poslije ispadanja od vatrenih: Zaradio crveni karton zbog simuliranja

29.12.2022.
u 08:14
Neymarove suze nakon ispadanja u četvrtfinalu SP-a od Hrvatske obišle su svijet, a sada se propisno osramotio

Francuski prvak PSG je imao dosta problema u prvoj utakmici Ligue 1 nakon što se prvenstvo nastavilo zbog pauze radi svjetskog prvenstva. Parižani su uzeli sva tri boda protiv Strasbourga na Parku prinčeva pobjedivši 2:1, a utakmicu je obilježilo isključenje brazilske zvijezde Neymara koji je zaradio dva žuta kartona u samo dvije minute.

Prvo je u 61. dobio žuti karton zbog prekršaja odnosno udaranja protivnika u lice nakon što mu glavni sudac Turpin prethodno nije svirao faul, a u 62. minuti pokušao je iznuditi kazneni udarac jeftinim i očiglednim simuliranjem. Kaznenog udaraca očigledno nijelo, a sudac Turpin odmah je pokazao da nema govora o prekršaju te mu je pokazao drugi žuti i put u svlačionicu.

Neymar se nije bunio jer je bio svjestan kakvu je glupost napravio, pokraj VAR sobe i tolike kamera, ovaj potez mu se nikako nije isplatio. Paris je dobto otvorio utakmicu i poveo preko Marquinhosa u 14. minuti na asistenciju sunarodnjaka Neymara, no isti je igrač zabio autogol u 51. minuti.

Ipak, PSG se spasio u 96. minuti nakon što je Kylian Mbappe dobio jedanaesterac kojeg je i sam realizirao.