MAESTRALNE ŠKARICE

VIDEO Pogledajte nevjerojatan gol iz Premierlige, ovo će se vrtjeti još danima!

21.08.2021.
u 18:36
Aston Villa svladala je Newcastle United s 2-0, a gol koji će bez sumnje biti u konkurenciji za pogodak sezone postigao je Danny Ings.

Engleski nogometni prvak Manchester City u susretu je 2. kola nove sezone na svom terenu deklasirao novaka u ligi Norwich City sa 5-0 (2-0) i tako upisao prve bodove.

Pritisak građana"rezultirao je vodstvo već u sedmoj minuti kada se lopta od vratara gostiju Krula (7-ag) odbila u mrežu. Novo skupocjeno pojačanje Grealish (22) povisio je na 2-0 sredinom prvog poluvremena, dok su se u nastavku u strijelce upisali Laporte (64), Sterling (71) i Mahrez (84).

Aston Villa svladala je Newcastle United s 2-0, a gol koji će bez sumnje biti u konkurenciji za pogodak sezone postigao je Danny Ings. 29-godišnji napadač u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zabio je škaricama, a njegov sjajan gol pogledajte OVDJE.

Ranije u subotu Liverpool je na svom Anfieldu svladao Burnley sa 2-0 (1-0). Pogotke za drugu pobjedu u novoj sezoni postigli su Diogo Jota (18) glavom nakon odličnog centaršuta Tsimikasa i Mane (69) koji je lijepim volejom okrunio tečnu akciju i odlično dodavanje Alexander-Arnolda.

REZULTATI 2. KOLA,
Subota:

Liverpool - Burnley 2-0 (Diogo Jota 18, Mane 69)
Crystal Palace - Brentford 0-0
Manchester City - Norwich City 5-0 (Krul 7-ag, Grealish 22, Laporte 64, Sterling 71, Mahrez 84)
Aston Villa - Newcastle United 2-0 (Ings 45+3, El-Ghazi 62-11m)
Leeds United - Everton 2-2 (Klich 41, Raphinha 72 / Calvert-Lewin 30-11m, Gray 50)