VIDEO Znao je što treba učiniti: Pala nova prekrasna asistencija kapetana Modrića

LaLiga - Real Madrid v Villarreal
05.10.2024.
u 23:11

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 9. kola Španjolske lige na svom Bernabeu protiv Villareala s 2-0, a asistenciju za prvi gol domaćina ubilježio je Luka Modrić.

Modrić je u 14. minuti izveo udarac s kuta i u očito uigranoj akciji pronašao Fedea Valverdea, koji udarcem izvana pogađa mrežu Villareala. Pobjedu je potvrdio u 73. minuti Vinicius na dodavanje Valverdea, dok su gosti najbolju priliku propustili u 16. minuti kada je Nicolas Pepe pogodio gredu. Pobjedu je malo pokvarila teška ozljeda koljena Danija Carvajala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Modrić je izašao u sudačkoj nadoknad, a Real se iskupio za europski poraz od Lillea u utorak.

"Kraljevski klub" se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima utakmicu manje. Villareal je treći s 17 bodova.