Zadar pobjedom nad Istrom pobjegao s dna, prvijenac Krstanovića

Zadar - Istra
08.03.2015.
u 19:02

Igor Štimac nadmudrio je Igora Pamića. Zadar je na Stanovima u 24. kolu MAXtv Prve lige svladao Istru s 2:0 i gurnuo je na posljednje mjesto lige.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u 14. minuti. Terkeš bio u duelu s Bastosom i pao, a sudac Pejin je pokazao na bijelu točku. No, onda je sudac dodijelio crveni karton Gregovu koji nije bio blizu lopte. Zašto je to napravio, ostaje nejasno.

Ivan Krstanović, napadač Zadra, ne griješi s bijele točke i to mu je bio prvi pogodak u novom dresu.

Zadar je igrača više iskoristio nakon samo šest minuta. Čirjak je is lijeve strane zakucao loptu pod gredu za konačnih 2:0.

Zadrani su tako pod Štimčevim vodstvom stigli do 20. boda i pobjegli s dna ljestvice. Posljednjeplasirana Istra ih ima 19, a Osijek je osmi s 22 boda.