salon automobila
Povratak na članak

Među više od 100 premijera u Parizu i VW Golf VII

Najznačajnije su premijere, uz Golf VII, četvrta generacija Renault Clija, potpuno novi Opelovi modeli Adam i Mokka te nova Toyota Auris, Mazda6, Ford Mondeo, trovratne izvedbe Hyundaija i30 i Kie Cee’d

Komentari 2

Avatar mlohavi
mlohavi
22:11 27.09.2012.

ništa nova to smo mi sve vidjeli na ZG Auto Show-u.....

VL
Avatar Milokliz
Milokliz
19:39 28.09.2012.

Golf 7 ce biti ogroman hit u kod Bosanaca... Negdje oko 2024.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.