Badelj i Iličević razočarali navijače; Chelsea izborio utakmicu sa Cityjem

Milan Badelj
26.01.2014.
u 20:28

Chelsea je u 4. kolu FA kupa pobijedio Stoke 1:0 golom Oscara te tako izborio osminu finala FA Cupa. Kako je već danas bio ždrijeb plavci su saznali da će na noge Manchester Cityju.

Milan Badelj odigrao je 90, a Ivo Iličević 65 minuta u uvjerljivom domaćem porazu HSV od Schalkea 0:3 u 18. kolu Bundeslige.

Schalke je poveo u 34. minuti golom Klaas-Jana Huntelaara, a pitanje pobjednika su riješili na početku nastavka. Tada je prvo u 53. minuti zabio Farfan, a samo tri minute kasnije konačnih 3:0 postavio je Meyer.

U drugoj utakmici današnjeg programa Bundeslige Werder je u Bremenu odigrao samo 0:0 protiv Braunschweiga.