Buljat rastužio Istru i pogotkom donio bod Ćirinom Zadru

1/6
08.11.2014.
u 17:00

Istra je ostala sedma sa 15 bodova dok je Zadar i dalje posljednji sa 12 bodova.

Posljednja momčad MaxTv Prve HNL, Zadar, osvojio je u susretu 15. kola vrijedan bod (1:1) na gostovanju kod Istre 1961.

Iako je izgledalo da će Puljani, koji su pogotkom Radonjića vodili od 69. minute, stići do četvrte prvenstvene pobjede, četiri minute prije kraja ukazao se Jurica Buljat i donio izjednačenje momćadi Ćire Blaževića. Ujedno, Radonjiću je to bio sedmi prvenstveni pogodak.

>>Ćiromanija u Zadru utihnula: Tužan sam i zabrinut...