te-kvon-do

Grgić se našminkao, Blečić s naušnicama

\'07.05.2012., Zagreb - Svecani docek hrvatskih reprezentativaca u taekwondo-u u vip salonu u zracnoj luci neposredno nakon povratka s europskog prvenstva u Manchesteru. Photo: Petar Glebov/PIXSELL\'
Petar Glebov/PIXSELL
08.05.2012.
u 18:46

Sestre Zaninović već su danas u Makarskoj gdje će raditi s bugarskim kondicijskim trenerom Georgijem Draganovom

U veselom raspoloženju iz Manchestera se vratila hrvatska tekvondoaška reprezentacija. Svi medaljaši i njihovi izbornici, ali i neki čelnici reprezentacije, za zagrebački doček morali su nešto žrtvovati. Tako su se sestre Zaninović, zlatna Lucija i srebrna Ana, te brončana Petra Matijašević, morale pojaviti s kečkama, u stilu Pipi Duge Čarape, dok je lice srebrnog Filipa Grgića gotovo cijelo bilo prekriveno ružem koji mu je, svojim usnama, nanijela Lucija Zaninović. Ženski izbornik Toni Tomas prvi je put u životu morao nositi brkove, dok je muški izbornik Branimir Blečić nosio ženske naušnice. Predsjednik Hrvatskog te-kvon-do saveza prof. dr. Franjo Prot za tu je priliku, neposredno prije ponoći, pred navijače morao izaći sa sunčanim naočalama, a koordinator saveza Pero Josipović morao je obrijati bradu staru 13 godina.

Još u Manchesteru na "nulericu" je ošišan brončani Tomislav Karaula, dok se srebrna Marina Sumić morala ošišati na šiške, frizuru koju nikad ne nosi. Dan zatim, u popodnevnim satima, u Splitu je priređen glasan doček splitskom dijelu (Zaninovićke i Matijašević), nakon čega su se olimpijke Zaninović već danas uputile na pripreme u Makarsku.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije