Još jedna dobra partija Darija Šarića u uvjerljivoj pobjedi Philadelphije

1/5
06.01.2018.
u 10:05

Phoenix Suns Dragana Bendera su izgubili od San Antonio Spursa sa 89-103.

Philadelphia 76ers su sinoć uvjerljivo sa 114-78 svladali Detroit Pistonse, a Dario Šarić je bio solidan u pobjedi svoje momčadi sa 11 pogodaka.

Sixersi su brzo preuzeli kontrolu u utakmici stvorivši prednost od 17 koševa do kraja prve četvrtine i čak od 30 na poluvremenu.

Kod Sixersa je najbolji bio Joel Embiid sa 23 koša i devet skokova, a Ben Simmons je dodao 19 pogodaka, četiri skoka i devet 9 asistencija. Šarić je odigrao 20 minuta i osim 11 pogodaka (šut 4/10, trice 2/4) upisao je šest skokova i tri asistencije.

Pistonse je predvodio Tobias Harris sa 14 pogodaka.

Hrvatski reprezentativac je u 23 minute na terenu zabio pet koševa (šut iz igre 2/7, trice 1/5), ugrabio je tri skoka i tome dodao četiri assitencije i jednu ukradenu loptu.

Najbolji strijelac San Antonia bio je Kawhi Leonard sa 21 pogotkom, dok je Sunse predvodio Devin Booker s istim brojem koševa.

Poraz su upisali i Los Angeles Lakers Ivice Zubca, od njih su sa 108-94 bili bolji Charlotte Hornets.

Pobjedničku momčad predvodili su Kemba Walker sa 19 i Jeremy Lamb sa 17 pogodaka, dok je najbolji strijelac lajkersa buo Brandon Ingram koji je utakmicu završio sa 22 koša i 14 skokova. Zubac je u dvije minute zabio dva koša (šut iz igre 1/2) i upisao jedan skok i jednu asistenciju.

Miami Heat - New York Knicks            107-103 (produžetak)
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons    114-78
(Dario Šarić je igrao 20 minuta za Philadelphiju, zabio je 11 koševa, ugrabio šest skokova i dodao tri asistencije)
Boston Celtics - Minnesota Timberwolves  91-84
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors       110-129
Dallas Mavericks - Chicago Bulls        124-127
San Antonio Spurs - Phoenix Suns        103-89
(Dragan Bender je igrao 23 minute za Phoenix, zabio je pet koševa, ugrabio je tri skoka i dodao četiri asistencije i jednu ukradenu loptu)
Denver Nuggets - Utah Jazz               99-91
Memphis Grizzlies - Washington Wizards  100-102
Portland Trail Blazers - Atlanta Hawks  110-89
Los Angeles Lakers - Charlotte Hornets   94-108
(Ivica Zubac je igrao dvije minute za LA Lakerse, zabio je dva koša, ugrabio jedan skok i upisao jednu asistenciju)