Objavljeno vijesti danas: 49
POBJEDA NAD CADIZOM

Luka Modrić ušao u povijest Reala, asistirao u pobjedi i dobio ovacije Bernabeua

LaLiga - Real Madrid v Sevilla
1/3
04.05.2024.
u 18:28

Madridski klub poveo je golom Brahima Diaza u 51. minuti, na dodavanje Modrića, koji je započeo susret od prve minute. Dobio je ovacije jer je postao najstariji Realov igrač koji je nastupio u La Ligi s s 38 godina i 238 dana, prestigavši legendarnog Ferenca Puškaša.

Real Madrid je pobijedio na svom travnjaku Cadiz s 3-0 u 34. kolu španjolske lige, a asistenciju za prvi gol Kraljevskog kluba upisao je Luka Modrić.

Ovacije je dobio i belgijski vratar Thibaut Courtois, koji se vratio na gol nakon gotovo devet mjeseci izbivanja i operacija oba koljena.

Za 2-0 zabio je Jude Bellingham u 68. minuti., a konačnih 3-0 postavio je Joselu u 94. minuti.

Real je nadomak naslova jer ima 14 bodova više i utakmicu više od Barcelone. Real će i matematički biti prvak ako njegov veliki rival Barca ne pobijedi kasnije na travnjaku Girone u okršaju za drugo mjesto.