'UPRABIT ĆE PRAVNA SREDSTVA'

Odvjetnik Brune Petkovića o premlaćivanju u Dubravi: 'Ništa nije istina, nije ni bio tamo'

Dinamo i Istra sastali se u 19. kolu SuperSport HNL-a
Foto: Goran Stanzl/PIXSELL
1/4
30.01.2025.
u 19:46
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

Kao odvjetnik gospodina Petkovića najodlučnije demantiram da bi isti bio žrtvom fizičkog napada prošli petak u zagrebačkoj Dubravi kao i da bi se radilo o klasičnom slučaju kamatarenja, potvrdio je odvjetnik Fran Olujić

Mediji su ovog četvrtka objavili kako je Dinamov Bruno Petković (30) navodno prošlog petka bio pretučen u zagrebačkoj Dubravi. On, naveo je ranije Nacional, nije u ponedjeljak došao na humanitarni koncert Dinama u KD Vatroslav Lisinski, a njihov izvor naveo je kako je razlog za to bila činjenica što je bio pretučen u jednom kafiću. Njegov odvjetnik Fran Olujić demantirao je te navode. 

- Kao odvjetnik gospodina Petkovića najodlučnije demantiram da bi isti bio žrtvom fizičkog napada prošli petak u zagrebačkoj Dubravi kao i da bi se radilo o klasičnom slučaju kamatarenja. Ništa od objavljenog nije istina, a gospodin Petković prošli petak u Dubravi nije niti bio. Gospodin Petković namjerava uporabiti sva pravna sredstva koja mu stoje na raspolaganju radi zaštite svoje časti i ugleda - poručio je Petković. Informacije o tučnjavi demantirao je i sam Dinamo. 

''GNK Dinamo oštro demantira neistinite navode objavljene u medijima, a koji se tiču našeg igrača Brune Petkovića. Najoštrije odbacujemo i osuđujemo insinuacije o bilo kakvom incidentu, a posebno o navodnom fizičkom napadu ili slučaju kamatarenja našeg igrača. Riječ je o apsolutnoj dezinformaciji koja nema nikakve veze sa stvarnosti. Bruno Petković je potpuno siguran i skroz posvećen svojim obavezama u klubu te se trenutačno nalazi u Bologni na dodatnim pretragama kod vrhunskih stručnjaka'', objavili su ranije.

>> VIDEO, FOTO Moćna slika iz Đakova obilazi Hrvatsku, navijači formirali 'peticu' za kapetana Duvnjaka

Dinamo i Istra sastali se u 19. kolu SuperSport HNL-a
1/7

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije