Ivan Miličević
Pixsell
05.07.2012.
u 22:14

Utakmica je prošla bez većih uzbuđenja do solo akcije Ivana Miličevića kojom je donio pobjedu u 77. minuti

Nogometaši Osijeka pobjednički su prošli kroz Andoru u prvom pretkolu Europske lige. Sa 1:0 svladali su momčad Santa Colome pogotkom Ivan Miličevića iz 77. minute.

Imali su Osječani niz prilika da sve okončaju ranije, još u prvom poluvremenu u 13. minuti Perošević nije uspio realizirati \'zicera\', a i ostale pokušaje branio je vratar domaćina. Ostatak utakmice prošao je bez uzbuđenja sve do samog pogotka kojeg je u solo akciji realizirao Miličević.

Potvrdu prolaska u drugo pretkolo Osijek će tražiti za tjedan dana u Gradskom vrtu.