REAKCIJE NA UTAKMICU

Ovo su komentari hrvatskih navijača nakon poraza vatrenih: 'Kakvo navijanje, takav i rezultat'

Osijek: Susret Hrvatske i Turske u kvalifikacijama za EURO 2024.
1/9
12.10.2023.
u 23:23

"Jedino ozbiljno večeras je bilo izvođenje himne", piše jedan navijač.

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je večeras blijedu partiju u Osijeku i izgubila 1:0 od Turske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Hrvatska je odigrala vrlo loše prvo i bolje drugo poluvrijeme, a dvoboj je odlučen u 30. minuti kada je veliku pogrešku napravio hrvatski vratar Livaković koji je istrčao, a lako ga je prebacio i za tri boda Turske pogodio Yilmaz.

Dvoboj se igrao pred 12 tisuća ljudi na novom osječkom stadionu Opus Areni. No, dio navijača koji su komentirali poraz na HNS-ovom službenom Facebook profilu nije zadovoljan navijanjem. Evo nekih od komentara:

"S ovom igrom smo kanta za napucavanje."

"Beljo u 10 minuta bolji od polovice."

"Prvo poluvrijeme stravično, drugo još nekako..."

"Jedino ozbiljno večeras je bilo izvođenje himne."

"Kakvo navijanje, takva igra i rezultat."

"Hrvatska ima veliki posjed lopte, ali ima poteškoća u stvaranju akcija za postizanje pogotka. To se događa već duže vrijeme."

"Vatrenima je trebala podrška s tribina!"