Roberto Mancini
AFP
16.02.2010.
u 23:39

U zaostaloj utakmici 23. kola Premiershipa nogometaši Stoke Cityja i Manchester Cityja odigrali su na Stadionu Britannia neodlučeno, 1-1.

Gostima je u 53. minuti isključen srednji obrambeni nogometaš Abdoulaye Faye pri rezultatu 0-0.
S igračem manje na travnjaku nogometaši Roberta Mancinija dobili su gol u 72. minuti. Za domaće ga je zabio Glenn Whelan, igrač koji je potekao baš u Manchester Cityju.
Gosti su ipak uspjeli izjednačiti preko engleskoga reprezentativnog veznjaka Garetha Barryja u 85. minuti. Njegov je to drugi premierligaški pogodak ove sezone.
Nebesko-plavi su ovim remijem zasjeli na četvrto mjesto premierligaške ljestvice. Još imaju jednu utakmicu manje u odnosu na neposredno okruženje na vrhu ljestvice.