PROMO

Škrinjarić državni prvak u super sprint kros duatlonu

03.05.2022.
u 15:53

Na PH na 10000 m hodanja na stazi, Berislav Devčić je utrku završio za 1:04:35,3 te zauzeo ukupno 6. mjesto.

U subotu, 30 4. 2022. u Zagrebu na ŠRC-u Mladost je održano Prvenstvu Hrvatske u hodanju na 10000 m na stazi gdje je nastupio Berislav Devčić. Isto u Zagrebu, ali nešto na nešto većoj nadmorskoj visini na obroncima Medvednice, održano je Prvenstvo Hrvatske u super sprint kros duatlonu, gdje je nastupio Bruno Škrinjarić. U Desiniću je održana trail utrka Z Brega na Breg gdje su nastupili Jasna Mikulić i Hrvoje Mikulić. Konačno, u Prigorcu, na obroncima Ivanščice održana je utrka “24 sata Ivančice”, gdje je nastupio Matej Janjić.

Na PH na 10000 m hodanja na staziBerislav Devčić je utrku završio za 1:04:35,3 te zauzeo ukupno 6. mjesto.

Na PH u super sprint kros duatlonuBruno Škrinjarić se okitio titulom državnog prvaka. Utrku je završio za 21:54.

Na utrci Z brega na breg, u suncem okupanom Desiniću skupilo se 500-tinjak trkača. Jasna i Hrvoje Mikulić su se od 3 staze odlučili za onu najdužu od 25 km s preko 1150 m visinske razlike. U izuzetno jakoj konkurenciji Jasna završava utrku za 3:09:25 kao 5. žena i 3. u kategoriji. Hrvoje u cilj ulazi s vremenom 2:34:47 kao 11. ukupno i 4. u kategoriji.

Konačno, manifestacija „24 sata Ivančice“, u organizaciji Sportskog kluba SRD 315 Sjeverozapad iz Varaždina, održala se u sunčanom Prigorcu kod Ivanščice. Nastupilo je više od 200 zaljubljenika u planine, koji su imali na raspolaganju nekoliko staza za ostvariti što je moguće više uspona u 24 sata. Najspremniji su odradili i nestvarnih 17 uspona u 24 sata.

Čestitamo svima na još jednom uspješnom odrađenom vikendu utrka.