ŽELE RABUZINOVO SUNCE

VIDEO Pogledajte kako Armada korača prema brodu za Split: Pjesma i bakljada za finale Kupa

Foto: Pixsell
1/13
25.05.2022.
u 22:34

U 21:00 je krenuo navijački korteo prema riječkoj luci i ukrcaj na 'Marko Polo' koji će isploviti u ponoć, a oko 15h u četvrtak bi organizirani busevi gostujuće navijače trebali prevesti do Poljuda

Hajduk i Rijeka susrest će se posljednji put ove sezone i to u finalu Kupa, a ondje će ih pratiti i tisuće navijača. Naravno, prevladavat će domaći, ali i Rijekinih će biti dosta, a dio je krenuo već danas put Splita. 

Točnije, u 21:00 je krenuo navijački korteo prema riječkoj luci i ukrcaj na 'Marko Polo' koji će isploviti u ponoć, a oko 15h u četvrtak bi organizirani busevi gostujuće navijače trebali prevesti do Poljuda, naravno, sve pod policijskom pratnjom kako ne bi došlo do incidenata.

Armada je još u utorak navečer na svojim društvenim mrežama objavila priopćenje:

"Naglašavamo svima kako je organizator ovog putovanja isključivo KN Armada Rijeka. Molimo sve da poštuju upute organizatora, suzdrže se od paljenja bilo kakvih pirotehničkih sredstava prije i za vrijeme puta na brodu. Također, unošenje alkoholnih pića na brod nije dozvoljeno.
Svima koji idu na brod sa vozilima preporučuje se da dođu prvi na ukrcaj i uvezu svoje aute u garažu broda prije stvaranja gužvi.
Ukrcaj na brod započinje u 21h, polazak broda je predviđen u ponoć.

- TRANSPARENTI
Pozivamo sve da ne nose svoje transparente(male zastave) ekipa, svojih lokalnih mjesta i kvartova.
Ograda će biti popunjena velikim transparentom naše skupine iza kojega svi stojimo.
Svi transparenti(male zastave) koji budu doneseni bit će SKINUTI i ODUZETI!!

- PRIHVAT NA DUGOPOLJU
Preporučeno vrijeme dolaska svim navijačima HNK Rijeka na naplatnu postaju Dugopolje je u 15 sati, što je ujedno i posljednje vrijeme dolaska u kojem se posjetiteljima može osigurati pravovremeni dolazak na stadion. Svi koji budu putovali autobusima bit će upućeni izravno na stadion. 

Za sve ostale navijače koji budu putovali neorganizirano, osobnim ili kombi vozilima osiguran je parking kod naplatne postaje Dugopolje te je organiziran prijevoz autobusima do stadiona i natrag.

- NAVIJAČKI KOP
Navijački kop biti će formiran u sektorima C i D, pratite upute vođe navijanja i pokažimo još jednom svima tko je i što je ARMADA."

Ključne riječi

Komentara 8

RA
radolizem
22:40 25.05.2022.

Zanimljivo Hajduk i udruga Naš Hajduk nemaju 2-3 milijuna kuna da pomognu obranu pripadnika Torcide koji su u istražnom zatvoru, nego su preko Facebooka počele širiti neke objave s brojevima žiro računa.

ZE
Zeneka
00:19 26.05.2022.

navijam za Rijeku samo zbog ovakvog hajduka!!

ZA
!zagreb!
22:52 25.05.2022.

Danas su se sjetili kako su kod familije bili u Beogradu 1987.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije