SAVJEST ILI STRAH?
Zašto se treneri i nogometaši ispričavaju navijačima? Pitali smo četiri različita stručnjaka za mišljenje
![storyeditor/2024-03-05/PXL_181123_106303992.jpg](/media/img/b0/24/37092421e1342a512827.jpeg)
"Kultura ispričavanja" u nogometu je u konačnici prilično subjektivna stvar, ovisno o tome iz koje se perspektive ili prizme gleda. Isto će tako različitih mišljenja biti i sami navijači. Međutim, jedno je sigurno. Da se navijači prema svojim klubovima odnose s više podrške i da se pogrdni i uvredljivi komentari istrijebe, treneri i nogometaši imali bi znatno manje razloga ispričati se i riječima pokušati smanjiti napade na sebe te poboljšati odnos s navijačima.
Komentara 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Boli njih briga za navijače! Sve je to predstava i PR!