Cerna kod Vinkovaca

Iz ciglane ukrali tri rudarska vagonića

zeljezo
arhiva VL
30.06.2012.
u 11:58

Nepoznati je počinitelj iz neograđenog prostora ciglane, otuđio tri željezna rudarska vagonića sa uskotračne pruge kojim se u krugu ciglane prevozi zemlja.

Krađa koja se prema procjeni policije dogodila između 27. i  29. lipnja u Cerni kod Vinkovaca može se svrstati u rubriku bizarnih.

Nepoznati je počinitelj iz neograđenog prostora ciglane, otuđio tri željezna rudarska vagonića sa uskotračne pruge kojim se u krugu ciglane prevozi zemlja. Teško je dokučiti za što će maštoviti kradljivci uporabiti vagonetle koji se mogu kretati samo na tračnicama, ali policija pretpostavlja kako su već rastavljeni i prodani kao staro željezo.
Vlasnik ciglane u Cerni je, prema svojoj procjeni, oštećen za nekoliko desetaka tisuća kuna, a policijski službenici poduzimaju kriminalistička istraživanja u cilju pronalaska nepoznatog počinitelja kaznenog djela krađe.
Po bizarnosti se ova krađa može usporediti s onom od prije desetak godina kada su sakupljači i prodavači sekundarnih sirovina zatečeni kako rastavljaju oklopno vozilo što su ga vinkovački branitelji 1991. sami izradili pojačavajući i oblažući debelim željeznim pločama običan teretnjak. Oklopnjak je na parkiralištu u gospodarskoj zoni kraj Vinkovaca čekao dolazak u policijski muzej gdje se i danas nalazi

Ključne riječi

Komentara 4

RO
rogi05
08:33 01.07.2012.

DJECA SE ZAIGRALA .....

OB
-obrisani-
09:17 02.07.2012.

Nacionalna manjina je svakim danom i u svakom pogledu sve bezobraznija i bahata. treba primjeniti francuski ili talijanski model za njih.

HO
Hoch03
13:30 02.07.2012.

Nije vagonić nego vagončić ! Ili ?

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije