U BOBODOLU

Prometna nesreća kod Knina: Sletio s ceste i udario u suhozid, zadobio teške tjelesne ozljede

Zagreb: Raznesen bankomat kod Sesveta
Foto: Slaven Branislav Babic/PIXSELL
28.01.2025.
u 10:05
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

Protiv 43-godišnjaka će se podnjeti prekršajni nalog radi prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Jučer, 27. siječnja se dogodila prometna nesreća u mjestu Bobodol u kojoj je vozač dobio teške ozljede. Naime, 43-godišnjak je u zavoju prešao na zemljanu površinu pa ga je zanjelo u kamen. Nakon što se zabio, od siline udarca je autom krenuo unatrag pa je izletio s ceste i udario u suhozid.

Vozač je primljen u Opću i veteransku bolnicu "Hrvatski ponos" u Kninu gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozljede te je pušten na kućnu njegu. 

Protiv 43-godišnjaka će se podnjeti prekršajni nalog radi prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama. 

>> FOTOGALERIJA Ovaj ledeni gigant mogao bi udariti u otok: Posljedice bi bile katastrofalne, a površina mu je veća od jedne europske države

Zagreb: Raznesen bankomat kod Sesveta
1/7
Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije