'Siročići Plana 21': Bivši radnici TŽV Gredelja prosvjeduju pred zgradom USKOK-a
Radnici prosvjeduju noseći transparente s natpisima 'Siročići plana 21', 'Izgradili smo tvornicu, Vlada i HŽ ju ruše' i 'Spasite Gredelj'
Komentari 13

Hvala sramotnoj Kukuriku Vladi i njenim sramotnim postupcima!
plan 21 = memorandum II
Svima koji gledaju "u stranu" dok se kriminal dogadja ovo ste{smo} zasluzili. Cijelo vrijeme se misli ma sve je u redu dok kod mene ne dodje vrag. Samo odlucan i ujedinjen narod moze napravit promjene. Ostalo su sve nebuloze

Bivši radnici TŽV Gredelja domoljubno prosvjeduju pred zgradom USKOK-a kao svoji na svome u saznanju da imaju Hrvatsku.

sad opet glasajte za kukuriku koaliciju.
Ovi imaju kasno paljenje ili misle da je HDZ na vlasti.
Blago Ankici I njenima
Zašto ne prosvjeduju pred Bandićevim vratima, on i njegovi su rasuli 1,4 milijarde i upropastili Gredelj. Ova vlada samo nije imala pojma što se događa, pa je nasjela na još jednu u nizu Milanovih igara. Gredelj je propao 15.03.2003. kadaa je u njega ušao Ivan Tolić, poslan od Milana Bandića.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nova novcata tvornica sa modernim strojevima zjapi prazna. Jedino funkcionira pogon lokomotiva izgrađen šesdesetih godina prošlog stoljeća gdje se koriste vodeni šmrkovi nakon velike nužde.