UKINUO PROGRAM
Povratak na članak

Skandalozna Trumpova odluka: 'Brišu li se ovime dokazi o ratnim zločinima Putina?

Donald Trump ukinuo je program koji je pratio tisuće ukrajinske djece otete i odvedene u Rusiju

Komentari 33

KR
Krueger
21:16 20.03.2025.

nije sporno ako trump ne želi financirati takve istrage (iako je moralno jako upitno)...ali ako je doista došlo do brisanja podataka o ruskim otmicama djece iz Ukrajine, od te sramote se trump nikada neće oprati

VL
DA
dalmatiner
21:21 20.03.2025.

trump je uništio sve ono što je bilo dobro u USA

VL
MO
moreplovac
23:42 19.03.2025.

Tovariš Krasnow radi sve po nalogu iz Kremlja.

VL
PE
perun
21:22 20.03.2025.

trump stvarno ne ostavlja ni mrvicu sumnji da radi za ruse

VL
KR
Krueger
21:16 20.03.2025.

nije sporno ako trump ne želi financirati takve istrage (iako je moralno jako upitno)...ali ako je doista došlo do brisanja podataka o ruskim otmicama djece iz Ukrajine, od te sramote se trump nikada neće oprati

VL
HO
homofobic
23:40 19.03.2025.

Ima li jedan svjetski problem koji nije financirati americkim novcima?

VL
Avatar Driver
Driver
22:26 19.03.2025.

Europska unija treba Trumpa javno poslati u P.M.

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
04:07 20.03.2025.

Kome je normalnom Trumpova odluka "sramna"?

VL
MA
Marko1111
02:41 20.03.2025.

Rad Yale HRL-a financirao je i vodio Ured za operacije sukoba i stabilizacije State Departmenta, tijelo koje je Bidenova administracija osnovala u svibnju 2022. kako bi unaprijedila kazneni progon ruskih dužnosnika.

VL
MM
Marljivi mrav
00:31 20.03.2025.

Nisam babavanga ,ali predviđam crno razdoblje pred europskom bliskom budučnosti barem za onaj dio naroda tko nije bogataš i tko nije na vrijeme odletio u novi zeland ili južnu ameriku.

VL
FR
franc251
22:26 19.03.2025.

Koje to ukrainske djece???? S mjesta borbi sklonili djecu ruske nacionalnosti i privremeno ih smjestili u Rusiju.

VL
Avatar Čoban
Čoban
22:17 19.03.2025.

bravo Care Trumpe 🇺🇲

VL
Avatar nekakav
nekakav
06:00 20.03.2025.

Polako se nema novca za plaćanje tvornica laži. Niste objavili da je blokiranjem usaid financiranja bez posla ostalo skoro tisuću prozapadnih botova rusa koji su pobjegli u gruziju, i od tamo pisali pamflete protiv ruskih vlasti. Gdje je ono stalo sa istragom navodnih zločina u buči... 3 dana nakon odlaska rusa pojavi se snimka poredanih tijela uz cestu i optuži ruse. 3 dana ni riječi a onda.. Čak se un agencija ogradila od toga kad su pregledali mjesto i dokumente. Shvatite da u ratu prvo strada istina. A nas je zadesio pogrom neovisnih medija, i blokada druge strane. Čega se to demokrarski zapad tako boji da je blokirao ruske medije? Istine i dokaza druge strane o opravdanosti rata? Sad trump čisti štalu.

VL
SE
Serengeti
09:19 20.03.2025.

U rečenici "bio je ključan u dokumentiranju potencijalnih ratnih zločina počinjenih nad ukrajinskom djecom." istaknute su debljim slovima riječi "ratnih zločina počinjenih nad ukrajinskom djecom" dok riječ POTENCIJALNIH nije. Zapadna propaganda nema granica. Odvratno 🤢🤮

VL
SE
Serengeti
09:45 20.03.2025.

Uporno se prešućuje da su ta djeca napuštena od svojih roditelja i da su bili u sirotištima diljem Donbasa. Po pisanju nevladnih organizacija u Ukrajini postoji 100 000 neželjene djece. Više na "Childaidee Orphans in Ukraine"

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.