UHITILI 4 MUŠKARCA

VIDEO Strpali ga u auto pa pobjegli: Policija u samo nekoliko sati spasila otetog muškarca, evo zašto su ga pronašli

Policia Nacional
29.01.2025.
u 19:04
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

"Žrtva, koja nije zadobila nikakve ozljede i bila je dobrog zdravlja, je oslobođena, a četiri osobe su uhićene. Prošlo je manje od 16 sati od dojave o otmici do spašavanja" kazali su iz španjolske policije.

Španjolska Nacionalna policija u andaluzijskoj provinciji Málagi su 23. siječnja zaprimili dojavu da je dva dana ranije na šetalištu grada Sabinillasa otet muškarac. Naime, muškarca je otela skupina ljudi s dva automobila koji su tražili informacije o drugom muškarcu koji ih je navodno prevario pa im ukrao 30.000 eura tijekom kupnje droge. Oteti muškarac je policiji poslao videe na kojima se vidi kako mu je u glavu uperen pištolj dok ga ispituju o lokaciji drugog muškarca. Uspio je nekako kontaktirati svoje prijatelje i poslati svojoj djevojci fotografiju volana na kojoj se vidi marka automobila u kojem se nalazio. Osim toga, poslao je i koordinate koje su policiju dovele u Torre del Mar, grad uz obalu na Málagi.

"Policajci su odmah krenuli na lokaciju na kojoj su pronašli parkirani automobil koji je odgovarao marki i modelu vozila na fotografiji žrtve. Zatim su otkrili još jedno vozilo na istom području koje je odgovaralo jednom od automobila korištenih u otmici u Sabinillasu" stoji u policijskom priopćenju koje je prenio The Guardian. Samo nekoliko sati kasnije, policija je uočila kako su muškarca iz jednog prtljažnika prebacili u drugi.

"Vidjevši to, policajci su počeli pratiti vozilo, koje je na kraju zaustavljeno na autocesti prema Málagi. Žrtva, koja nije zadobila nikakve ozljede i bila je dobrog zdravlja, je oslobođena, a četiri osobe su uhićene. Prošlo je manje od 16 sati od dojave o otmici do spašavanja" kazali su iz španjolske policije. Četvorica muškaraca su optuženi za otmicu, sudjelovanje u kriminalnoj organizaciji i ilegalno posjedovanje oružja. 

>> VIDEO DR Kongo: Po ulicama leševi, prijavljena masovna silovanja, pune bolnice, puca se i na bebe

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije